Молочний шаттл

Молочний шаттл
«Молочний Шаттл». Зменшення витрат на вирощування телят. Потрібно мінімум два роки для того, щоб телиця повернула кошти, які були витрачені на неї, та почала приносити дохід. Тому, Вам потрібно використовувати всі потенціальні методи по скороченню витрат на стадії вирощування. Чи хочете Ви знати, яким чином «Молочний Шаттл» допоможе зберегти кошти та зробити Вас більш успішним господарем? Наступна інформація дасть Вам відповідь на це запитання! Вкладайте кошти в Успішне Майбутнє
  • «Молочний Шаттл» – Ваш партнер, що допоможе зробити міцний фундамент для майбутніх показників виробництва Ваших тварин. Такі фактори, як пастеризація, оптимальний контроль температури, точне дозування кількості, – все це допоможе оптимізувати процес годівлі та досягти в майбутньому високих показників виробництва.
  • «Молочний Шаттл» – Ваш друг на багато років. При дворазовому годуванні телят в день, Ви будете використовувати «Молочний Шаттл» більш ніж 7 200 разів у 10 річний амортизаційний період. В залежності від розміру та вибраних додаткових функцій обладнання, інвестування коштів у «Молочний Шаттл» складає приблизно 12-14 грн на одну годівлю! Вирішуйте самі, чи готові Ви інвестувати 14 грн у легкі робочі дні, Ваше здоров’я, збережений час?
  • Високоякісні продукти характеризуються строком експлуатації та низькими витратами на амортизацію протягом довгого періоду. Звичайно, це все стосується Вашого «Молочного Шаттла», Вашого щоденного помічника у годівлі телят.
Зменшуйте витрати на енергію за допомогою функції нагріву гарячою водою
  • Якщо Ви хочете зменшити витрати на енергію та якщо у Вас є багато гарячої води, тоді опція нагрів гарячою водою, допоможе Вам понизити постачання енергії, тим самим заощадите дорогоцінні кошти, не витрачаючи їх на нагрів молока.
Годуйте правильно, уникайте надмірного споживання
  • Функція «Молочного Шаттла» контроль кількості, допомагає годувати кожне теля індивідуально і уникати незбалансованих раціонів між годівлями; це подібно автоматичному годуванню!
  • Коли Ви готуєте раціон, Ви вже знаєте, скільки молочної суміші Вам потрібно, і Ви не перевищите потрібну кількість. Це теж саме, що зберегти молоко або замінник молока, і це дуже гарно відобразиться на фінансовому балансі Вашого підприємства.
Отримуйте кращі показники виробництва від здорових телят
  • Телята, яких постійно годують правильною кількістю молочної суміші, сумішшю правильної температури та високої якості (функція пастеризації), менше вразливі до майбутніх хвороб, ростуть швидше, та показують більш стійкий та високий середньодобовий приріст1.
  • Випадки діареї будуть коштувати Вам приблизно 265 євро/гол. Крім того, на 10% зниження виробництва молока через різні випадки на стадії вирощування буде коштувати до 550 євро2!
1 Jamaluddin, A.A. et al., JAVMA 209:751-6 (1996): Minnesota Field Study, Dec. 2001 to Aug.2002; Godden S.M. et al., JAVMA 226:no. 9 (2005) 2 Luhrmann (2009), Chamber of Agriculture of Lower Saxony

Витрати на хвороби залежно від поширення (75 телят вирощених за рік)

45 хворих телят, тяжкі хвороби1

7 151 євро

30 хворих телят, середні хвороби2

4 353 євро

19 хворих телят, нетяжкі хвороби3

2 420 євро

11 хворих телят, нетяжкі хвороби4

1 452 євро

1- 60% уражених, 40% із них дуже сильно, 60% не сильно 2- 40% уражених, 33% із них дуже сильно, 67% не сильно 3 – 25% уражених, 20% із них дуже сильно, 80% не сильно 4 – 15% уражених, 20% із них дуже сильно, 80% не сильно (Джерело: Luhrmann (2009), Chamber of Agriculture of Lower Saxony).
Зворотній зв'язок