КолоКвік – обладнання для молозива

КолоКвік – обладнання для молозива
ПАКЕТ Спеціально розроблений пакет для роботи з молозивом. Пакет містить 4 літра молозива. Він розроблений так, щоб поверхня була як можна більшою, і все ж таки зручною для роботи. Це максимізує теплообмін від теплої води до замороженого молозива. А також для того, щоб свіже зібране молозиво можна було охолодити якомога швидше. Пакети для молозива ОДНОРАЗОВІ!!!
ЯЩИК Тримає пакет для молозива протягом всього шляху від наповнення пакету, зберігання пакету у банку молозива, до годування теляти. Отвори і структура всередені ящика гарантує максимальну тепловіддачу через поверхню пакета для молозива, коли ящик ставлять у водяну баню.  Підписуйте кожен ящик: дата, кількість, і т.п. на пластинці для маркування.
ВОДЯНА БАНЯ Коли народжується теля, підійдіть до банку молозива, достаньте ящик з пакетом і установіть його в водяній бані. Закрийте кришку і нажміть кнопку старт. Завдяки постійній ротації ящика і пакета з молозивом у теплій воді, ви можете дуже швидко та якісно розморозити молозиво і довести його до температури 38-40С.
ШТАТИВ ДЛЯ ЗБИРАННЯ МОЛОЗИВА За допомогою цього штативу Ви перевірите якість молозива, а також легко та швидко наповните пакет для молозива, дотримуючись правил гігієни.  
КОЛОСТРОМЕТР Завжди перевіряйте якість молозива. Новородженим телятам давайте молозиво найкращої якості. Мінімально допустимий рівень IgG 55гр/л молозива.
ЗОНД або СОСКА Коли молозиво підігріли і воно готово для випойки теляті – приєднайте зонд або соску до пакету з молозивом.
РЕМІНЬ За допомогою цього ременя, який закріплюється на ящику, можна легко працювати одній людині і обома руками допомогти теляті випити молозиво.
БАНК МОЛОЗИВА Концепція КолоКвік базується на формуванні банку молозива у морозильній камері. 
 
Зворотній зв'язок