Book
Мінеральна добавка Sweetlics Precalver

Відра з мінеральними добавками Sweetlics - зручне рішення для забезпечення мінеральними речовинами, вітамінами, мікроелементами і антиоксидантами великої рогатої худоби

Виробник: Inform Nutrition

ЗАМОВИТИ

1. Назва Світлікс Прекалвер

2. Форма випуску Лизунець (твердий блок кормової добавки коричневого кольору) для перорального застосування з сильним запахом та смаком меляси.

3. Фармакологічні властивості Кормова добавка містить вітаміни, мінерали та мікроелементи, що сприяють зміцненню імунітету тільних корів та народженню здорових телят.

4.1 Вид тварин Молочні корови перед отеленням(12 неділь перед отеленням).

4.2 Показання до застосування Вітамінно-мінеральна кормова добавка Світлікс Прекалвер сприяє: - народженню здорових телят; - підвищенню якості молозива для телят; - зниженню рівня порушень обміну речовин в період тільності, особливо при клінічній і субклінічній гіпокальціємії; - забезпеченню достатнього базового рівня мікроелементів в організмі корови; - підтримці високого рівня надою молока після отелення і підвищує родючість.

4.3 Дози і способи введення тваринам різного віку Кормова добавка застосовується перорально у дозі, що не перевищує 125 г на одну тварину на день, що еквівалентно 1 блоку у розрахунку на 10 голів корів на день протягом 16 днів. Кормову добавку рекомендовано застосовувати починаючи з 12 тижнів до отелення.

4.4 Спеціальні застереження Світлікс Прекалвер містить значну кількість міді і призначена для застосування лише ВРХ, не застосовувати вівцям. Через значний вміст селену, кормову добавку рекомендовано обережно застосовувати у районах з високим рівнем селену.

5.1 Термін придатності 18 місяців. Термін придатності після першого відкриття: протягом одного місяця.

5.2 Природа і склад контейнера первинного пакування Пластикове відро з кришкою по 20 кг та 80 кг.

6. Поради при годуванні:

Використовувати 1 відро на 15 корів. Щоденне споживання 100 - 150 мг на день, 1 відро поїдається 15-ма коровами за 9 - 13 днів. Чим ближче тварини до води, тим більше будуть споживати продукт. В полі помістити їх в старі автомобільні шини, щоб відра були стійкими.