Book
Квік-Байт спрей

Простий і ефективний у застосуванні інсектицид для контролю чисельності мух в житлових та виробничих умовах.

Виробник: Bizart LTD

ЗАМОВИТИ

Високоефективна інсектицидна приманка для контролю чисельності синатропних комах, зокрема мух (кімнатна муха, кімнатна мала муха, синя муха, зелена муха, види дрозофіл та інші), що призводять до погіршення санітарного стану житлового та виробничого середовища. Ефективний проти резистентних популяцій комах, стійких до фосфорорганічних препаратів, піретроїдів і карбамідів.

Місця застосування: всередині та поблизу житлових та виробничих приміщень, приміщень для утримання тварин (промислових тваринницьких комплексів), підприємств з переробки продуктів харчування, торговельні ринки, сміттєзвалища.

Важливо: забороняється обробляти інсектицидною суспензією місця постійного контакту людей, зокрема робочі поверхні в харчовій, переробній промисловості, а також годівниці, поїлки і поверхні, які можуть контактувати із кормами і тваринами. Робочу суспензію інсектицидну не можна наносити на брудні, сильно пористі, а також свіжопобілені поверхні.

Корисно знати: Контроль чисельності мух сприяє профілактиці харчових отруєнь, викликаних розвитком збудників хвороб, що переносяться комахами.