Book
Байофлай пур-он 1%

Речовина для боротьби з мухами та іншими комахами на пасовищах і в тваринницький приміщеннях.

Виробник: Bizart LTD

ЗАМОВИТИ

Термін дії 4-6 тижнів.

Склад і форма випуску: Байофлай Пур-он в якості діючої речовини в 100 мл розчину містить 1 г цифлутрин (ціано-4 (-флуорен-3-феноксифеніл)-метил-3 (2,2-діхлороетеніл) -2,2-диметил), а також допоміжні компоненти 2-октилдодеканол, Cолвессо 200 і рідкий парафін. За зовнішнім виглядом являє собою маслянисту прозору рідину жовто-коричневого кольору. Випускають розфасованим по 500 мл у полімерні пляшки з дозатором.

Фармакологічні властивості: Байофлай Пур-он володіє контактною інсектицидною і репеллентним дією відносно двокрилих комах: зоофільних мух, включаючи Haematobia irritans, Haematobia stimulans, Musca autumnalis, Stomoxys calcitrans, гедзів (Tabanidae), оводів (Hypodermatidae), комарів (Culicidae) і мошок (Simuliidae).

Цифлутрин, що входить до складу препарату, належить до групи синтетичних піретроїдів, механізм дії, яких полягає в блокуванні передачі нервових імпульсів, що викликає порушення координації рухів, параліч і загибель комах. Після нанесення на шкіру препарат розподіляється по поверхні тіла, незначною мірою резорбируется шкірою, що забезпечує його тривалу інсектицидну і репеллентну дію. Байофлай Пур-он за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76): ЛД50 при пероральному введенні та нашкірному нанесенні білим мишам становить більше 5000 мг / кг маси тварини. У дозі, не робить резорбтивними-токсичної, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенної, імунотоксичної і місцевоподразнюючої дії на шкіру. При попаданні в очі викликає слабке подразнення. Токсичний для риб і бджіл.

Показання: Призначають для захисту великої рогатої худоби від нападів мух, гедзів, вошей, волосоїдів та інших кровосисних комах.

Дози і спосіб застосування: Препарат застосовують для обробки великої рогатої худоби в пасовищний період в цілях знищення зоофільних мух, гедзів, оводів, комарів, мошок і захисту, тварин від їх нападу. Захисна дія препарату триває не менше 28 днів після одноразової обробки. Байофлай Пур-он за допомогою дозуючого пристрою наносять на шкіру спини вздовж хребта від холки до крижів, в дозі 10 мл на тварину. Обробку тварин проводять в пасовищний період один раз на 4 - 6 тижнів, залежно від чисельності комах. Дійних корів слід обробляти відразу після доїння.

Побічні дії: Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Байофлай Пур-она згідно з інструкцією не встановлено.

Протипоказання: Препарат не слід застосовувати тваринам масою менше 300 кг, а також наносити на вологу, ушкоджену та забруднену шкіру.

Особливі вказівки: Продукцію тваринництва після застосування препарату дозволяється використовувати в харчових цілях без обмежень. При роботі з препаратом Байофлай Пур-он слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими засобами. Обробку тварин слід проводити з використанням спецодягу (халат, головний убір, гумові чоботи, гігієнічні рукавички). Під час роботи з препаратом не можна курити, пити і приймати їжу. По закінченні роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або в очі його слід негайно змити струменем води, при попаданні всередину звернутися до медичного лікаря. Забороняється використання тари з-під лікарського засобу для побутових цілей.