Book
Intra Ванна

Розумна ванна для копит - для сучасного фермера

Виробник: Intracare

ЗАМОВИТИ

Одна з найбільших проблем на фермах - здоров'ям копит. Ванна для копит швидко забруднюється гноєм. Корови, які проходять останніми йдуть через забруднену ванну для копит.

Intra Ванна вирішить цю проблему!! 60% гною провалюється крізь грати, які знаходяться в середині, Intra Ванна є набагато ефективнішою, ніж традиційні ванни для копит.

Більшість молочних фермерів використовують копитну ванну, щоб уникнути проблем з копитами, наскільки це можливо. Тим не менш, загальний успіх залежить від багатьох факторів:

1. Наскільки чисті копита перед входом у ванну для копит?

2. Який продукт використовується у ванній для лікування копит?

3. Наскільки серйозна ступінь розповсюдження інфекції в стаді?

В останні кілька десятиліть були зроблені відкриття щодо стилю і функціональності ванн для копит. І в той час як використання традиційних ванн для копит краще, ніж зовсім їх не використовувати, але у таких ванн є ще багато недоліків:

  1. Труднощі у використанні.
  2. Швидко забруднюються гноєм.
  3. Небезпечні для навколишнього середовища.
  4. Використовується багато розчину.

З введенням Intra Ванн, ці питання стануть проблемами минулого!!

Компанія Intracare розробила разом з фермерами, фахівцями з розчищення копит Intra Ванну. Всередині Ванна складається з трьох частин: двох синтетичних ванн та металевої решітки. Ці три частини можна легко зібрати. У порівнянні з традиційними ваннами, Intra Ванна має наступні переваги:

  1. Менше забруднення - 60% гною провалюється крізь грати, не потрапляючи в ванну.
  2. Ефективна - всередині Ванна має на 35% менше розчину в порівнянні з традиційною ванною.
  3. Легка у використанні та безпечна для навколишнього середовища. Решітка Intra Ванни виготовлена з 100% нержавіючої сталі, і, отже, дуже стійка.