Book
Лизунці

Новим методом балансування раціонів по вітамінам і мікроелементам для жуйних тварин, на сьогоднішній день, є використання лизунців, зі складом із спеціально підібраних необхідних компонентів. Відра з мінеральними добавками Sweetlics - зручне і вигідне рішення для забезпечення мінеральними речовинами, вітамінами і мікроелементами великої рогатої худоби, як на прив'язному, так і на безприв'язного утриманні.

Виробник: Inform Nutrition Ireland Ltd - відомий європейський завод з виробництва кормів для тварин. Кормова добавка випускається у вигляді лизунців в пластикових відрах по 20кг.

Вигоди лизунців - порівняно з використанням сипучих преміксів: застосовуючи сипучі вітамінно-мінеральні премікси в годівлі тварин, вводиться зазвичай "середня" доза в кормі. При цьому, високопродуктивні тварини недоотримують свою норму, а низькопродуктивні отримують більше ніж їм необхідно. У результаті - велика перевитрата дорогих преміксів. При використанні преміксів у вигляді лизунців - тварина сама визначає скільки їй злизати цієї добавки. Доведено, що найбільш інтенсивно лизунці споживають хворі і високопродуктивні тварини, або корови на раздої. Застосовуючи лизунці - ми адресно і раціонально використовуємо премікс.

Товаров с 1 по 1 из 1
Мінеральна добавка Sweetlics Precalver

Мінеральна добавка Sweetlics Precalver

Відра з мінеральними добавками Sweetlics - зручне рішення для забезпечення мінеральними речовинами, вітамінами, мікроелементами і антиоксидантами великої рогатої худоби

Детальніше...
ЗАМОВИТИ
Зателефонуйте нам
+38 (050) 342-40-49
щоденно з 8.00 до 19.00
Замовити зворотний дзвінок
Производитель
Новини

Тест-набір для виявлення діареї у телят

Тест-набір для виявлення діареї у телят
Діарея у телят являє собою велику проблему для здоров’я в стадах, і, отже, є значним економічним ризиком в розведенні великої рогатої

далі >>

Вакансії компанії

Вакансії компанії
                  ВАКАНСИЯ МЕНЕДЖЕР ПО ПРОДАЖАМ (офис в г. Миргороде) Условия: Заработная плата +

далі >>
всі новини

 Вгору