Book
Східноєвропейський молочний конгрес 2016

Східноєвропейський молочний конгрес відбівся 2-4 березня 2016 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна 2-Б.

Головна подія року в галузі молочного скотарства зібрала у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» понад 2 000 учасників - менеджерів та спеціалістів провідних молочнотоварних підприємств, представників влади, комерційних компаній, молокопереробних підприємств, галузевих об’єднань, міжнародних організацій, фінансових установ, посольств та ЗМІ.

Участь у форумі взяли делегати з більш ніж 20 країн, зокрема зі США, Франції, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Італії, Фінляндії, Естонії, Польщі, Грузії, Сербії та Казахстану та ін.

Організаторами заходу виступили — Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) та компанія «Дикун». Конгрес відбувся за підтримки Міністерства аграрної політики, ФАО та ЄБРР.

В рамках заходу відбулася спеціалізована виставка з молочного скотарства в якій взяли участь близько 100 компаній – лідерів ринку.

1

1

1

1

1

Зателефонуйте нам
+38 (050) 342-40-49
щоденно з 8.00 до 19.00
Замовити зворотний дзвінок
Нові товари
Мінеральна добавка Sweetlics calf / beef (фіолетовий)

Мінеральна добавка Sweetlics calf / beef (фіолетовий)

ЗАМОВИТИ
Новини

Тест-набір для виявлення діареї у телят

Тест-набір для виявлення діареї у телят
Діарея у телят являє собою велику проблему для здоров’я в стадах, і, отже, є значним економічним ризиком в розведенні великої рогатої

далі >>

Вакансії компанії

Вакансії компанії
                  ВАКАНСИЯ МЕНЕДЖЕР ПО ПРОДАЖАМ (офис в г. Миргороде) Условия: Заработная плата +

далі >>
всі новини

 Вгору